Praca w branży gier

Unity Developer (Regular)

dla RedDeerGames w Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć kandydacie!

RDG

Nazywamy się RedDeerGames i jesteśmy studiem deweloperskim, a także wydawcą gier na PC, XboxOne i Nintendo Switch. W planach mamy również PlayStation 4/5 i nową serię Xbox. W naszym portfolio znajdują się autorskie projekty, a także tytuły od innych deweloperów, które przenieśliśmy na ww. konsole. Nasze motto to: Let the FUN begin!
Obecnie poszukujemy Unity Developera (preferowany poziom "mid"), który pomoże nam w portowaniu i tworzeniu nowych gier.

Zadania:

  • Tworzenie gier za pomocą C# w silniku Unity,
  • Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
  • Przygotowanie estymacji czasowej zadań,
  • Portowanie gier na konsole Xbox, Switch,
  • Optymalizowanie gier.

Wymagania:

  • Umiejętność sprawnej komunikacji w zespole
  • Doświadczenie pracy w silniku Unity, co najmniej 2 lata jako Unity developer (najlepiej komercyjne).
  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git),
  • Znajomość wzorców projektowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w portowaniu gier na platformę Nintendo Switch i XboxOne.
  • Dodatkowe niekomercyjne doświadczenie (własne projekty).

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze, w którym organizowane są częste eventy (Hala Koszyki w centrum Warszawy),
  • 26 dni urlopu w roku,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Premie finansowe,
  • Wpływ na ostateczny kształt gry,
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę,
  • Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.
  • preferowana forma B2B.

Informacje na temat ochrony prywatności
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com
Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-02-24

Liczba wyświetleń: 349