Praca w branży gier

Unity Developer

dla Space Fox Games S.A. w Warszawa/ zdalnie

Praca stała Programowanie

Aktualnie poszukujemy Unity Developera , który zasili nasz zespół i pomoże nam w pracach nad mobilnym tytułem F2P na silniku Unity.

Więcej o nas: World-LooM

Obowiązki:
• Pisanie nowych funkcjonalności i narzędzi do gry
• Współtworzenie dokumentacji technicznej
• Utrzymanie gry
• Dbanie o jakość i optymalizację kodu
• Debugging

Oczekujemy:
• Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Unity Developer lub analogicznym
• Znajomości Unity i C#
• Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji
• Rzetelności i dbałości o szczegóły
• Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
• Sumienności, samodzielności
• Chęci do dalszego rozwoju

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w grach typu F2P
• Umiejętność tworzenia zrozumiałej i uporządkowanej dokumentacji projektowej
• Udokumentowany udział w gamedev-owym projekcie komercyjnym
• Znajomość procesu produkcyjnego gier

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
• Elastyczny czas pracy z core hours 10-15
• Super atmosferę w biurze położonym blisko od Metra Wilanowska
• Możliwość pracy zdalnej w trakcie pandemii
• Długofalową współpracę

Prosimy o dodanie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000))

Data publikacji: 2021-02-24

Liczba wyświetleń: 556