Praca w branży gier

Senior Unity Developer (C#)

dla YSLAB w Zdalnie

Praca stała Programowanie

YSLAB (https://www.makietainteraktywna.pl/)
Praca zdalna, full-time
Wynagrodzenie: 65-90 zł/h + VAT B2B

YSLAB
Lider w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań dla branży nieruchomości. Tworzymy rewolucyjną Aplikacje 3D do prezentacji inwestycji realtime:

ZADANIA
Twoim zadaniem będzie rozwój głównego produktu, tworzenie nowych oraz wspieranie zespołu programistów.

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość Unity i C# (pracujemy na Unity 2020.2+)
  • duże doświadczenie w projektach Unity
  • wysokie standardy tworzenia kodu - to ty będziesz czuwać nad architekturą tworzonych rozwiązań i wspierać pozostałych członków zespołu
  • znajomość popularnych wzorców projektowych i zasad, OOP, SOLID itp.
  • zwracanie uwagi na detale oraz samomotywacja
  • podążanie za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie z HDRP
  • znajomość kontroli wersji Plastic SCM
  • znajomość systemu oświetlenia i postprocesów
  • podstawowa znajomość technologii webowych/devops/API

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania
  • możliwość rozwoju, podążamy za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • przyjazną, startupową atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • elastyczne godziny pracy

Jeśli spełniasz większość powyższych punktów, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij je proszę na: kariera@yslab.pl w tytule wpisując "Senior Unity Developer”.

Data publikacji: 2021-02-25

Liczba wyświetleń: 264