Praca w branży gier

PR & Marketing Specialist

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osoby z szerokim spojrzeniem na budowanie i egzekwowanie kampanii marketingowych The Witcher: Monster Slayer wewnątrz zespołu marketingowego Spokko.

Marketing w naszym założeniu składa się zarówno z pracy nad komunikacją, jak i promocją i dystrybucją naszych gier. Jeśli chcesz pracować na wielu płaszczyznach, lubisz i umiesz w copywriting oraz masz całkiem niezłe oko do artu, to stanowisko może być dla Ciebie.
Krótko mówiąc, szukamy One Person Army marketingu :)

Oczekujemy, że wydałeś/aś już minimum jedną grę pracując na podobnym stanowisku w zespole marketingowym, lub masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy utrzymywaniu gry typu GAAS po premierze.

Jeśli nie pracowałeś/aś w branży związanej z grami, ale masz doświadczenie w marketingu produktów i usług, to też chętnie z Tobą porozmawiamy. Zaskocz nas swoja pasją do gier!

ZADANIA:

  • Projektowanie i egzekucja kampanii marketingowej zgodnie z wyznaczoną strategią
  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji w kampanii
  • Budowanie założeń i ocena merytoryczna wszystkich elementów kampanii pod kątem spójności ze strategią kampanii
  • Badanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Nawiązywanie i zarządzanie współpracą z kluczowymi partnerami zewnętrznymi
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za marketing i komunikację w grupie CD Projekt
  • Tworzenie raportów, prezentacji i analiz
  • Odpowiedzialność za realizację działań PR takich jak budowanie i utrzymywanie relacji z mediami oraz tworzenie informacji prasowych- przygotowywanie i nadzorowanie harmonogram projektu

WYMAGANIA:

  • Zrozumienie podstawowych KPI w świecie gier mobilnych (na rozmowie musisz być w stanie odpowiedzieć na pytania czym jest, między innymi, DAU, Retencja, LTV i ARPDAU)
  • Umiejętność planowania i egzekucji kampanii marketingowych
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • Inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i realizowanych zadań
  • Wiedza na temat internetowych platform reklamowych i zależności pomiędzy kluczowymi wskaźnikami dla kampanii marketingowych

MILE WIDZIANE:

  • chęć uczestnictwa w procesie tworzenia strategii kampanii marketingowej
  • rozwinięte skille copywriterskie, tzw. lekkie pióro (w języku PL i EN), umiejętność koordynowania części zadań w obszarze marketingu
  • znajomości pipeline’u user acquisition na platformie mobilnej

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2021-02-26

Liczba wyświetleń: 288