Praca w branży gier

Level Designer - Unreal Engine 4

dla HardCodeway w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, którego celem jest produkcja gier o najwyższej możliwej jakości, celujących w segment AA. Współpracujemy z Gaming Factory oraz Vision Edge Entertainment.
Związku z rozwojem firmy poszukujemy: Level Designer Unreal Engine 4

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wysokiej jakości dużych scen (duże rozległe tereny) na silniku UE4,
  • Projektowanie, składanie scen, post processing, oświetlenie oraz optymalizacja scen,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (designerzy, programiści, artyści),
  • Opcjonalnie: modelowanie modeli,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość silnika UE4,
  • Doświadczenie kilkuletnie przy tworzeniu rozległych terenów leśnych,
  • Znajomość tworzenia materiałów na silniku UE4,
  • Znajomość tworzenia VFX,
  • Opcjonalnie: znajomość silników graficznych,
  • Doświadczenie przy tworzeniu gier video,
  • Samodzielność,
  • Doświadczenie w tworzeniu realistycznych scen ,

Mile widziane:

  • Znajomość podstawowa programowania w UE4,
  • Umiejętności modelowania modeli, a także ich teksturowania,
  • Znajomość Substance Painter,
  • Zamiłowanie do gier,

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • Możliwość dalszego rozwoju również na innych stanowiskach (np. Game Designer, Artist),
  • Praca zdalna ,
  • Przyjemna atmosfera,

Zapraszamy! :D

Data publikacji: 2021-02-28

Liczba wyświetleń: 384