Praca w branży gier

Artysta 2D - generalista

dla Klabater S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Title

Jesteśmy notowanym na NewConnect wydawcą i producentem gier wideo. Tworzymy i wydajemy gry z pasji , szczególnie lubimy te produkcje, które swoją fabułą opowiadają nieprzeciętne historie i pozwalają na długą i kreatywną zabawę. Specjalizujemy się w symulacjach ekonomicznych, wydawaniem i produkcją gier wideo zajmujemy się od ponad 15 lat, obecnie zatrudniamy blisko 30 osób, które pracują w naszych biurach w Warszawie i Bydgoszczy. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców, współpracujemy ze studiami z całej Polski oraz takich krajów jak: Hiszpania, Argentyna, czy Ukraina. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory wyprodukowaliśmy gry: Crossroads Inn oraz Heliborne, w planach mamy produkcje The Moonshiners, Animal Planet oraz The Amazing American Circus.

W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Wspólnie budujemy firmę o globalnych ambicjach i lokalnych korzeniach.

Obowiązki:

• Współpraca z zespołem developerskim i nadzór nad wizją artystyczną gry,
• Tworzenie konceptów, ilustracji, storyboardów i grafik marketingowych,
• Umiejętność projektowania graficznego i tworzenia logotypów,
• Umiejętność optymalizacji wyników swojej pracy na potrzeby silnika gry (Unity),
• Rozwiązywanie bieżących problemów, poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier wideo lub agencji,
• Biegłość w używaniu narzędzi: Adobe Ilustrator, Photoshop, Indesign,
• Podstawowa znajomość programu do grafiki 3D (Blender),
• Sumienność i terminowość,
• Portfolio wykonanych projektów,
• Znajomość języka angielskiego – średnio zaawansowany,
• Wyczucie kompozycji, formy, detalu i koloru.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
• System premiowy,
• Pracę w elastycznym systemie mieszanym: stacjonarna/zdalna,
• Wysoką decyzyjność i kluczową rolę w projektach.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: praca@klabater.com z dopiskiem: "Artysta 2D - generalista"

Data publikacji: 2021-03-01

Liczba wyświetleń: 718