Praca w branży gier

Programista Unity 3D

dla Live Motion Games S.A. w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Title

O nas - Live Motion Games Warsaw

Jesteśmy warszawskim oddziałem firmy Live Motion Games, obecnie tworzącym takie gry jak Chernobyl Liquidators Simulator, Builders of China i innymi niezapowiedzianymi projektami.

Nasz oddział jest małym studiem, jesteśmy zapaleńcami, naszą pasją jest tworzenie gier - szukamy kogoś podobnego do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

Jako programista będziesz współpracować z designerami i innymi członkami zespołu, w celu implementacji mechanik i elementów gry. Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Tworzenie, prototypowanie i nadzorowanie nowych funkcjonalności.
  • Modyfikowanie, debugowanie i optymalizowanie istniejącego kodu w C#.
  • Implementacja zakupionych assetów.
  • Tworzenie warstwy UI w silniku.
  • Całościowy nadzór nad stroną techniczna projektu (kontrola wersji, debugowanie).
  • Optymalizacja całości projektu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość C# (biegłość w posługiwaniu się delegatami, LINQ itp.)
  • Dobra znajomość środowiska Unity3D.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
  • Znajomości rynku gier
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier lub ukończone projekty (niekoniecznie komercyjne)
  • Umiejętność tworzenia UI za pomocą Unity Canvas.
  • Znajomość systemów kontroli wersji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w fajnym, niewielkim zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży wpływ na tworzone gry.
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00).
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV wraz z próbką kodu źródłowego poprzez formularz Skillshot.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2021-04-09

Liczba wyświetleń: 578