Praca w branży gier

Marketing Manager

dla Garmory Sp. z o. o. Sp. k. w Katowice

Praca stała Inne

Nasze studio od lat prężnie działa na rynku. Oprócz naszego pierwszego dziecka- Margonem, rozwijamy kolejne projekty. Cały czas zwiększamy liczebność naszej ekipy żeby tworzyć jak najlepsze gry. Nasze studio tworzą ludzie z pasją i ogromną wiedzą, którzy lubią się nią dzielić!
Aktualnie do naszych szeregów szukamy Marketing Managera.
Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • budowanie i wdrażanie strategii marketingowych dla naszych produktów,
  • planowanie, optymalizacja i realizacja kampanii digital marketingowych,
  • planowanie budżetów i harmonogramów działań marketingowych,
  • analiza prowadzonych działań i badanie ich efektywności za pomocą narzędzi analitycznych,
  • pozyskiwanie i utrzymywanie graczy ( w tym remarketing).

Wymagamy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane będzie jeśli posiadasz doświadczenie w gamedevie i jesteś na bieżąco z nowinkami z branży

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
  • luźne godziny pracy (core hours 9:00-14:00),
  • po okresie próbnym: możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną
  • system premiowy.

Ponad to:

  • świeże owoce,
  • pyszną kawę i herbatę,
  • co wtorek śniadania firmowe,
  • przyjazną atmosferę pracy- wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego wzajemnie sobie pomagamy,
  • biuro znajduje się w Katowicach, mamy własny parking.

Praca wyłącznie stacjonarna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV i portfolio na adres monika@garmory.pl z załączoną klauzulą:

Data publikacji: 2021-03-17

Liczba wyświetleń: 471