Praca w branży gier

Unity 3D Developer

dla Giant Lazer w Wrocław

Praca stała Programowanie

Title

Z tej strony Giant Lazer! Jesteśmy polskim liderem na rynku aplikacji VR/AR/MR. Zatrudniamy doświadczonych programistów, grafików 3D, dizajnerów i specjalistów z zakresu technologii immersyjnych.

Prowadzimy międzynarodowe projekty w zakresie szkoleń i edukacji dla przemysłu, szkół i uczelni wyższych. Projektujemy także autorskie gry, jak choćby docenioną w kraju i za granicą Trash Rage VR.

Współpracujemy z HTC, Oculusem oraz tajwańskim XRSPACE. Z naszych usług korzystały Red Bull, ING, Skanska, Deutsche Telecom, Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Rzeszowski.

Mówią o nas w krajowych serwisach informacyjnych, regionalnych stacjach radiowych i międzynarodowych czasopismach oraz branżowych magazynach online. Jeździmy na konferencje i targi do Niemiec, Chin, Czech, czy na Słowację.

Ponadto działamy dla klimatu. Nasz projekt The Climate Lab opiera się na aplikacjach edukacyjnych, podcascie “Zrównoważeni” i kontaktach z ekspertami oraz odpowiedzialnymi biznesami. Jesteśmy w trakcie procesu zielonej transformacji - wdrażamy eko rozwiązania, zmniejszamy nasz ślad węglowy, a nawet kompostujemy!

Przykłady naszych projektów: szczegółowe symulatory, edukacyjne wycieczki VR, oprogramowania smart glass dla logistyki, aplikacje i gry promocyjne, wirtualny kurs języka angielskiego i wiele więcej.

Rozrastamy się i przyda się nam wsparcie doświadczonego Developera C#. Możliwe, że to właśnie Ty!

Z naszej strony

  • widełki 5-12K
  • umowa o pracę
  • core hours 10-16
  • dostęp do najnowszych urządzeń VR/AR
  • dopłata do zielonego transportu (rower, hulajnoga itp)
  • pakiet powitalny i voucher do wydania na gry lub wege zakupy
  • komunikatywny i otwarty zespół
  • kawa, okazjonalnie domowa kombucha

Masz to coś?

  • znajomość Unity 3D
  • umiejętność kontroli wersji GIT
  • znajomość podstawowych algorytmów i struktur danych
  • znajomość j. angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
  • podstawy programowania w C#

Twoje zadania

  • testowanie prototypowych headsetów VR i AR
  • opracowywanie architektury symulatorów i gier VR/AR/MR
  • praca nad SDK do kompilacji aplikacji na wiele platform VR
  • opracowywanie pluginów i bibliotek ułatwiających pracę zespołu
  • przygotowywanie code review w wybranych projektach

Ekstra punkty za

  • znajomość branży VR/AR
  • umiejętność pisania shaderów
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • doświadczenie w pracy jak Lead Developer

Co dalej?

  • otrzymasz od nas email, jeśli Twoje zgłoszenie pasuje do naszych wymagań
  • zaprosimy Cię na rozmowę online, na której być może poprosimy Cię wykonanie zadania testowego
  • jeśli rozmowa i wykonanie zadania wypadną pomyślnie, zaproponujemy spotkanie u nas w biurze lub kolejną rozmowę online

Jeśli znasz kogoś, kto Twoim zdaniem nadawałby się na to stanowisko, prosimy o polecenie.

Data publikacji: 2021-03-19

Liczba wyświetleń: 397