Praca w branży gier

Senior Backend Engineer

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Programowanie

Chcesz tworzyć najnowsze rozwiązania backendowe na potrzeby naszych gier mobilnych? Chcesz budować rozwiązania bazujące na takich technologiach jak Python3, Flask, Docker z wykorzystaniem infrastruktury w chmurze AWS? To stanowisko czeka na Ciebie. Potrzebny ci będzie Python na poziomie zaawansowanym a także JavaScript i C++.

Twoje zadania

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy.
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy.
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy

Wymagane skille

  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, git
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych

Oferujemy

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Możesz pracować zdalnie z domu lub jeśli chcesz nasze biuro jest otwarte!
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy

Data publikacji: 2021-03-19

Liczba wyświetleń: 80