Praca w branży gier

QA Tester

dla Duality Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Testowanie

Duality Games jest warszawskim studiem produkującym i wydającym gry, założonym przez Tomasza Strzałkowskiego w styczniu 2018. W zeszłym roku wydaliśmy “Barn Finders”, a obecnie rozwijamy kilka ciekawych projektów FPP, w tym horror “Unholy”.

Poszukujemy osoby na stanowisko QA Tester, który wesprze nas w pracy nad kolejnymi grami.

Twoje obowiązki:

  • testy gier nad którymi pracujemy i raportowanie znalezionych błędów
  • ścisła współpraca z zespołem
  • zgłaszanie sugestii dotyczących testowanych gier

Czego oczekujemy:

  • pomysłowości, wytrwałości i cierpliwości w znajdowaniu i reprodukowaniu błędów
  • co najmniej 1,5 roku doświadczenia na stanowisku QA Tester (PC) lub ukończony komercyjny projekt
  • umiejętności tworzenia czytelnych i konkretnych komunikatów i feedbacków
  • znajomość jiry pod kątem raportowania błędów
  • pasji do gier i otwartej głowy

Mile widziane:

  • doświadczenie przy testach gier portowanych na konsole
  • podstawowa znajomość silnika Unreal Engine 4

Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w biurze lub zdalnej
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zakresu obowiązków
  • pracę w zgranym zespole, przy fajnych projektach
  • realny wpływ na formę realizowanych projektów

Jeżeli myślisz, że jesteś osobą której szukamy, wyślij cv, które pozwoli ocenić nam Twoje umiejętności na: office@dualitygames.eu

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Data publikacji: 2021-03-23

Liczba wyświetleń: 1123