Praca w branży gier

Level Artist / Level Designer Unity 3D

dla HardCodeway w W domku zdalnie

Praca stała Design

Witajcie! W związku z rozwojem firmy poszukujemy Level Designera/Level Artista , do nowego mrocznego projektu!

HardCodeWay jest niezależnym studiem gamingowym, którego działalność skupia się głównie na produkcjach gier na zlecenie, a w przyszłości nie wyklucza również produkcji własnych gier. Współpracujemy z Vision Edge Entertainment oraz Gaming Factory.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wysokiej jakości scen na silniku Unity,
  • Projektowanie, składanie scen, post processing, oświetlenie oraz optymalizacja scen,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (designerzy, programiści, artyści),
  • Opcjonalnie: modelowanie modeli, ustawianie rozgrywki na lokacjach z wykorzystaniem otrzymanych narzędzi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unity 3D,
  • Doświadczenie przy tworzeniu enviro leśnych,
  • Znajomość tworzenia materiałów na silniku Unity,
  • Znajomość tworzenia VFX (opcjonalnie),
  • Podstawowa znajomość silników graficznych,
  • Doświadczenie przy tworzeniu gier video,
  • Samodzielność,

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności, pełnionej funkcji oraz etatu,
  • Możliwość dalszego rozwoju również na innych stanowiskach (np. Game Designer, Artist),
  • Praca zdalna ,
  • Przyjemna i luźna atmosfera,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie oferty na adres hardcodeway@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-03-23

Liczba wyświetleń: 370