Praca w branży gier

Animator 3D

dla Gruby Entertainment w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Gruby Entertainment poszukuje animatora 3D do projektu shootera FPP osadzonego w niedalekiej, mrocznej przyszłości.

Pracując w ramach małego, zespołu będzie odpowiedzialny za tworzenie oraz integrowanie animacji 3D zgodnie z kreatywnym kierunkiem projektu.

Obowiązki:

  • Tworzenie animacji dla postaci gracza (ręce oraz bronie)
  • Skinnowanie oraz Riggowanie
  • Implementacja animacji w Unreal Engine 4
  • Współpraca z pozostałymi zespołami

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu zasad animacji
  • Doświadczenie w animowaniu dwunożnych postaci
  • Znajomość narzędzi do tworzenia animacji 3D
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Kreatywnego zaangażowania w projekt
  • Biegła komunikacja w języku angielskim

Mile widziane:

  • Pasja do gier FPS

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Kreatywna swoboda podczas tworzenia projektu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna

CV wraz z portfolio prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Data publikacji: 2021-03-24

Liczba wyświetleń: 319