Praca w branży gier

Unity Developer

dla DeGenerals S.A. w Zdalnie lub Łódź

Praca stała Programowanie

Nasz zespół, Degenerals (https://degenerals.com/pl/), poszukuje programisty Unity 3D do projektu Tank Squad (https://store.steampowered.com/app/1498130/Tank_Squad/). Gra będzie coopem, z elementami naprawiania czołgów pomiędzy bitwami.

TS_Logo

Zadania

  • Wsparcie głównego programisty przy zadaniach związanych z danym etapem prac (np. rozwijanie systemu balistyki pocisków lub systemu penetracji pancerzy czołgów)
  • Utworzenie prototypu wersji multiplayer gry Tank Squad używając Photon Unity Networking 2
  • Ścisła współpraca z resztą zespołu, pod kątem implementacji pozostałych części gry w trybie wieloosobowym (np. synchro animacji, VFX etc.)
  • Optymalizacja
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Czego oczekujemy:

  • Zaawansowanej znajomości silnika Unity, pozwalająca implementować wyznaczone cele
  • Umiejętności pracy w zespole i koordynacji
  • Znajomości programowania w języku C#

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemem Photon Unity Networking
  • Doświadczenie z pracą z task trackerami (używamy Jiry)
  • Doświadczenie z GIT

Co oferujemy:

  • 5-8 k złotych netto za miesiąc pracy (w zależności od doświadczenia)
  • Forma zatrudnienia w postaci B2B lub umowy o dzieło z opcją przejścia na UoP i pracą na miejscu w Łodzi
  • Okazjonalne wyjścia na strzelnicę :D

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: jobs@degenerals.com

Pozdrawiamy, Degeneralsi :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.)

TS_Concept_01

Data publikacji: 2021-03-25

Liczba wyświetleń: 511