Praca w branży gier

UI Animator

dla Byss Mobile w Szczecin

Praca stała Grafika i animacja

Byss Mobile to szczecińska firma, która istnieje na rynku mobilnym od roku 2009. Tworzymy popularne na całym świecie aplikacje mobilne.

www.byssmobile.com

Nasz zespół w Szczecinie szuka zmotywowanej i utalentowanej osoby, na stanowisko UI Animator

Twoje codzienne zadania:

  • tworzenie animacji elementów UI
  • tworzenie efektów particle w UI
  • praca nad prototypami / storyboardami

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu animacji w Unity,
  • mile widziana znajomość DOTween
  • śledzenie trendów i rozwiązań od strony UI na rynku gier mobilnych

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione do Twoich umiejętności
  • nowoczesne, spełniające najwyższe standardy środowisko pracy
  • tworzenie aplikacji, z których korzystają miliony użytkowników
  • pracę w kreatywnym, dzielącym się doświadczeniem zespole
  • duży wpływ na kreowanie własnego produktu
  • Dostęp do najnowszych technologii: VR (Vive, Oculus, PS VR), Druk 3D, Smartwatche
  • wygodne krzesło i biurko w designerskim, loftowym biurze w centrum Szczecina (okolice skrzyżowania Bohaterów Warszawy i Jagiellońskiej), znajdziesz tam także przytulny kącik do grania, relaksu i dyskusji
  • doborowe towarzystwo kochające gry, nowe technologie i dobre piwo
  • darmowe śniadania i obiady
  • wypasioną kuchnię w której znajduje się wszystko, co potrzebne do zrobienia pysznej kawy, herbaty i nie tylko nie zastanawiaj się dłużej, tylko pisz do nas!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: ania@byss.pl

Data publikacji: 2021-03-29

Liczba wyświetleń: 161