Praca w branży gier

Unity Developer AR (Mid/Reg)

dla hololoot w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Holohome. Tworzymy pierwszą w Europie platformę sprzedażową Direct-To-Customer AR dla home decor. Łączymy kilka technologii, aby sprawić by doświadczenie było przyjemne, szybkie i komfortowe. Jedną z tych technologii jest Augmented Reality.

Szukamy osoby na stanowisko: Developer AR (Mid/Regular)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8000 PLN netto (11200 brutto)
  • 3/4 etatu (120 godzin), elastyczne godziny pracy
  • Kontrakt do końca roku
  • Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Niewielki, doświadczony, zgrany i dynamiczny zespół
  • Pracę całkowicie zdalną lub w biurze w Rzeszowie (PPNT AEROPOLIS)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowo: dla kluczowych pracowników przewidziane udziały w spółce

Zakres obowiązków:

  • Dobór odpowiedniej architektury w oparciu o biegłość w zakresie nowych technologii, w tym znajomość silnika graficznego Unity, systemów mobilnych oraz multimedia sieciowe
  • Realizacja zadań związanych z tworzeniem oprogramowania
  • Przeprowadzanie niezbędnych testów i wdrożeń na urządzeniach mobilnych
  • Odpowiedzialność za kompleksową implementacje oraz wdrożenie holohome ze wsparciem technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR)
  • Współpraca z innymi członkami zespołu tworzącymi holohome

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unity
  • Doświadczenie minimum 3 lata przy tworzeniu rozwiązań mobilnych
  • Minimum 1 ukończony projekt w technologii AR
  • Bardzo dobre umiejętności programowania w C#
  • Bardzo dobra znajomość systemów mobilnych Android oraz iOS

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres hello@holohome.io z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

Data publikacji: 2021-03-30

Liczba wyświetleń: 362