Praca w branży gier

Doświadczony QA Tester

dla BoomBit S.A. w Gdańsk

Praca stała Testowanie

Title

BoomBit to doceniany na całym świecie wydawca i producent gier mobilnych. W tytuły takie jak “Darts Club”, “Ramp Car Jumping” i “Car Crusher” grają codziennie miliony fanów. Na nasz międzynarodowy zespół składa się ponad 190 doświadczonych pasjonatów. Każdy z nich ma okazję nie tylko rozwijać się i wpływać na losy firmy, ale też kształtować swój własny sukces.

Chcemy, abyś dołączył do nas jako:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako tester gier,
  • Dobra znajomość metodologii testów,
  • Bardzo dobra znajomość bugtrackera Jira,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (checklista, test plan),
  • Dogłębna znajomość platform iOS i Android,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Analityczny umysł, dbałość o szczegóły, precyzja i silna motywacja.

Obowiązki:

  • Testowanie gier za pomocą testów manualnych i eksploracyjnych,
  • Tworzenie dokumentacji testowej,
  • Ciągła komunikacja z zespołem produkcyjnym,
  • Raportowanie wyników testu,
  • Pomoc w podnoszeniu kompetencji w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (lub b2b),
  • Pracę w niewielkim zespole,
  • Bezpośrednią komunikację z przełożonymi, niekorporacyjną kulturę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość pracy zdalnej (po okresie wdrożenia), hybrydowej lub przychodzenia do biura – Ty decydujesz. W biurze dbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa,
  • Elastyczne godziny pracy. Zaczynamy między 7:00 a 10:00 - wedle życzenia,
  • Strefę chilloutu z ping-pongiem i konsolą, cykliczne firmowe grille w okresie letnim,
  • Trochę ruchu dla zdrowia – możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej,
  • Bezpłatny parking blisko biura,
  • Bliskość komunikacji miejskiej – 2 minuty pieszo do przystanku.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania na: jobs@boombit.com

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BoomBit S.A. z siedzibą w Gdańsku, pry ul. Zacnej 2 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-04-01

Liczba wyświetleń: 467