Praca w branży gier

Programista/ka regular

dla Punch Punk Games w praca zdalna

Praca stała Programowanie

Studio Punch Punk Games - Laureat Orderów Graczpospolitej, autorzy wielokrotnie wyróżnianej gry "Apocalipsis: Harry at the End of the World" i nominowanego do nagrody Best Narrative i Best Audio PIXEL HEAVEN AWARDS 2019 thrillera FPP "This is the Zodiac Speaking" szuka REGULAR PROGRAMISTY/TKI.

Twoje obowiązki:

  • tworzenie mechanik i systemów do gier
  • współpraca z działem designu
  • dbanie o jakość kodu i dokumentacji
  • czynny udział w procesie testowania gry

Wymagania:

  • dobra znajomość języka C#
  • co najmniej 1 ukończony projekty komercyjny
  • znajomość silnika Unity
  • praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • umiejętność definiowania zadań i szacowania czasu wykonania
  • umiejętność samoorganizacji i pracy zdalnej

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie informatyczne
  • doświadczenie przy projektach VR
  • doświadczenie przy projektach typu symulator
  • znajomość silnika UE4
  • zainteresowanie projektami z silną narracją
  • pasja do tworzenia gier i grania (co najmniej 6 gier ukończonych rocznie:)

Co oferujemy w zamian:

  • możliwość stałego rozwoju przy różnorodnych zadaniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w nieformalnej, pozytywnej atmosferze
  • pracę zdalną

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio.

Do nadesłanych dokumentów prosimy o dodanie oświadczenia:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Data publikacji: 2021-04-03

Liczba wyświetleń: 467