Praca w branży gier

Designer/Level Designer

dla ManyDev Studio SE - Łódź w Łódź

Praca stała Design

Hej!

Mamy przed sobą projekt o tematyce Sci-Fi, który będzie wymagał pomysłowej głowy oraz rąk do pracy. Jako że zbieramy zespół, na start potrzebny jest nam człowiek od Designu z doświadczeniem dotyczącym silnika Unity 3D.

Poszukujemy kogoś z jakimś projektem na koncie, chcemy mieć pewność że potrafisz poprowadzić projekt od początku do końca.
Zainteresowanie grami strategicznymi oraz ekonomiczne wskazane.

Nie poszukujemy weterana sztuk magicznych z 20-toma latami doświadczenia na karku, więc jeśli jesteś początkujący/początkująca, nie widzimy przeszkód by Cię poznać i zobaczyć co możemy z tym zrobić.

Zadania

  • projektowanie flow rozgrywki
  • współuczestniczenie w procesie level design-u
  • praca z edytorami przygotowanymi przez zespół
  • dokumentacja dotycząca mechanik rozgrywki
  • organizacja i przygotowywanie plików na potrzeby projektu

Wymagania

  • praktyczna znajomość oprogramowania Unity 3D
  • kreatywność, umiejętność prototypownia
  • komunikatywność
  • organizacja swojej pracy, systematyczność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania typu Google Sheets/Google Docs oraz Discord (bądź Microsoft Office)

Mile widziane

  • doświadczenie w growych projektach (zwłaszcza w grach strategicznych)
  • znajomość systemu kontroli wersji Git (Fork, Git GUI, Sourcetree i podobne)
  • znajomość gitlab-a lub github-a (repozytoria oraz narzędzia z nimi związane)
  • chęć dokumentowania i rysowania grafów upraszczających wizję twórczą
  • podstawowy angielski

Oferujemy

  • godziny pracy dostosowane do twoich potrzeb (wykorzystujemy system core hours)
  • sprzęt i miejsce do pracy
  • miłą atmosferę oraz krówki
  • zatrudnienie na podstawie UoD, UZ lub B2B
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • biuro w centrum Łodzi z łatwym dostępem do MPK

Nie interesuje nas praca zdalna!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij CV, portfolio oraz parę słów o sobie z poniższą klauzulą w formularzu. Ewentualnie zostaw maila, a odezwiemy się jak najszybciej.
Masz pytania? Szukasz innego stanowiska?