Praca w branży gier

Level Designer Unity 3D

dla BeardedBrothers.games w Warszawa

Praca stała Design

Do nowego projektu studia BeardedBrothers.games - Underground Garage, studia odpowiedzialnego za projekty Biker Garage: Mechanic Simulator oraz Be the Ruler: Britannia szukamy osoby na stanowisko Level Designer do projektu gry o tematyce samochodowej.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości silnika Unity3D,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Samodzielności, komunikatywności, wysokiej etyki pracy,
  • Poczucia estetyki.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scen (wnętrza budynków, trasy, tereny zewnętrzne), od pracy koncepcyjnej razem z resztą zespołu, poprzez wdrożenie na Unity wraz z oświetleniem (przy współpracy z zespołem graficznym).

Mile widziane:

  • Pasja do motoryzacji, znajomość gier samochodowych i symulacyjnych,
  • Podstawowa znajomość pogramów graficznych (Blender, Substance Painter).

Oferujemy:

  • Prace nad fajnym, innowacyjnym projektem łączącym cechy symulatora i gry wyścigowej w klimacie nielegalnych wyścigów. Zobacz grę na Steam: https://store.steampowered.com/app/1452250/Underground_Garage/ oraz przeczytaj nasze dev diary by wiedzieć jak pracujemy,
  • Zarobki od 4000 zł netto, w zależności od doświadczenia,
  • Bonusy po udanej premierze. :)

Zgłoszenia (CV) prosimy o wysyłanie przez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2021-04-07

Liczba wyświetleń: 218