Praca w branży gier

Junior/Mid Unity Developer

dla Prison Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Do nowych projektów poszukujemy programisty/tki Unity3D na poziomie junior/mid z podstawową wiedzą o tworzeniu gier.
Jesteśmy w stanie przyuczyć kandydata i wprowadzić do pracy w firmie.

Twoje zadania będą polegać na:

  • Stworzeniu Twojej pierwszej gry która pojawi się na PC i konsolach
  • Tworzenie nowych gier w silniku Unity
  • Wsparcie doświadczonych kolegów w tworzeniu obecnych gier

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unity
  • Dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość technologii i terminologii związanej z tworzeniem gier
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Chęci do pracy oraz nauki przy tworzeniu gier

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży gier
  • Portfolio zrealizowanych projektów
  • Przykładowe projekty w trakcie prac
  • Stworzony i ukończony projekt poglądowy

Oferujemy:

  • Współpraca na zasadzie B2B/UoD
  • Wynagrodzenie: 3.000 - 9.000PLN (zależnie od doświadczenia i rodzaju podpisanej umowy)
  • Udział w szybko rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie finansowe
  • Wpływ na ostateczny kształt gry.
  • Kreatywną i luźną atmosferę w zespole
  • Płatne urlopy

Data publikacji: 2021-04-08

Liczba wyświetleń: 811