Praca w branży gier

Grafik 3D

dla RAION Games S.A. w Warszawa / Kraków / Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

RAION Games to niezależne studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie i Krakowie, które specjalizuje się w wydawaniu gier na Nintendo Switch i PC.

W celu dalszego rozwoju poszukujemy programistów do naszego zespołu. Podstawowym i kluczowym elementem jest pasja do tworzenia gier.

Poszukujemy Grafika 3D:

Obowiązki, czyli co będziesz robił:

  • Tworzenie assetów 3D na podstawie projektów i opisów.
  • Teksturowanie i mapowanie modeli 3D.
  • Animacja obiektów 3D.
  • Implementacja modeli i animacji do silnika Unity.
  • Stała współpraca z zespołem designerów oraz programistów.

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji obiektów 3D na potrzeby gier i animacji
  • Umiejętność rigowania i tworzenia animacji 3D
  • Opanowany workflow import/export między Blenderem i Unity (materiały PBR, URP, HDRP, animacje)
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do budowania scen gry w silniku Unity
  • Umiejętność animacji modeli 3D.
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, które można zobaczyć w portfolio
  • Samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność.

Chcielibyśmy również, żebyś:

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z silnikiem Unity.
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • Umiejętność obróbki animacji w postprodukcji ‎

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 5 000 - 12 000 PLN netto / miesiąc B2B - zależne od doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Ekscytująca praca, za którą możesz wziąć odpowiedzialność i rozwijać się.
  • Sprzęt, oprogramowanie - wszystko, czego potrzebujesz, aby pracować w najbardziej komfortowy i wydajny sposób.

www: http://raiongames.com/

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Do wniosku dołącz następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Raion Games Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-071) ul. Krakowskie przedmieście 13, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Administratorem twoich danych osobowych jest:

Raion Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-071 ul. Krakowskie przedmieście 13.

Data publikacji: 2021-04-08

Liczba wyświetleń: 711