Praca w branży gier

3D Character Artist

dla Another Angle Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Szukamy osoby na stanowisko: Character Artist do pracy przy grze Shadow of the Road

Imgur

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie postaci (ludzkich, zwierząt, yokai, mechanicznych)
  • Współpraca z koncept artystą
  • Tworzenie modeli produkcyjnych do gry
  • Przerabianie istniejących postaci dla zachowania spójności i jakości
  • Riggowanie i skinowanie postaci dla animatora

Oczekujemy:

  • Umiejętność modelowania (Maya/Max/Blender/Modo, lub jakikolwiek program ze standardów branżowych)
  • Umiejętności teksturowania (Substance Painter/Designer)
  • Umiejętności sculptowania (ZBrush)
  • Doświadczenia przy pracy nad co najmniej jednym wydanym tytułem
  • Dokładności i skrupulatności
  • Znajomości ludzkiej anatomii

Mile widziane:

  • Znajomość silnika Unity
  • Zainteresowanie Japonią, steampunkiem lub jednym i drugim
  • Pasja do taktycznych RPG

W zamian dla Ciebie:

  • wynagrodzennie między 6-8k netto na b2b (lub adekwatnie na UoD)
  • duży wpływ na tworzony projekt
  • praca na miejscu na cały etat (praca zdalna możliwa kilka razy w miesiącu)
  • duże możliwości rozwoju
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-16)
  • b2b lub umowa o dzieło

Zainteresowanych ofertą prosimy o skorzystanie z formularza Skillshot do przesłania swojego CV + portfolio.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale szybko sie uczysz i chcesz się rozwijać.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-04-09

Liczba wyświetleń: 707