Praca w branży gier

Unity Developer

dla Professor Why S.A w Gdansk

Praca stała Programowanie

Professor Why to polska spółka specjalizująca się w adaptowaniu nowych technologii w aplikacjach mobilnych i desktopowych. Staramy się łączyć naukę i zabawę aby zarówno klienci jak i pracownicy, których szkolimy z entuzjazmem podchodzili do nowoczesnych rozwiązań. Nasze projekty oparte są m.in. o rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość wykorzystywane są przez firmy i agencje, które chcą dostarczyć swoim klientom nie tylko prostej rozrywki, ale czegoś więcej... angażującej, świetnej zabawy, które niesie ze sobą zastrzyk wartościowego rozwoju oraz przez firmy, które chcą efektywnej, taniej i w bardziej atrakcyjny sposób szkolić swoich pracowników. Professor Why to również edukacja w pełnym tego słowa znaczeniu, cała seria nowoczesnych rozwiązań dostępna jest też dla szkół i nauczycieli, którzy nieustannie pragną podnosić swoje kompetencje. Professor Why jest także pionierem w dziedzinie Rozszerzonej Rzeczywistości (ang. Augmented Reality) oraz Wirtualnej Rzeczywistości (ang. Virtual Reality). Spółka ma na swoim koncie wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród, które potwierdzają innowacyjny potencjał zespołu.

Cenimy sobie Twoje zdanie, jesteś integralną częścią naszych projektów i masz wpływ na ich finalny kształt.

Twoje zadania:

Tworzenie aplikacji multimedialnych oraz gier w silniku Unity

Wymagania:

Znajomość C#
Znajomość Unity
Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Dodatkowe umiejętności:

Umiejętność rozwiązywania problemów i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
Zrozumienie specyfiki różnych platform mobilnych (Android/iOS)
Doświadczenie w tworzeniu gier/aplikacji w technologii VR/AR

Mile widziane:

Umiejętność pisania shaderów (Unity + Cg)
Znajomości sklepów takich jak GooglePlay, AppStore, itd
Znajomość Google Analytics
Umiejętność wykonywania bardzo prostych edycji w Photoshop
Umiejętność prostych bardzo edycji w 3ds Max
Znajomość Git

Zapewniamy:

B2B / Umowa o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
5000-8000 PLN brutto (UoP)
6000-9000 PLN +vat (B2B)
Udział w ciekawych i różnorodnych projektach, często wykorzystujących technologię AR/VR
Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
Świetną (startupową) atmosferę w biurze
Wysoką autonomię w Twojej pracy
Różnorodne projekty na PC, urządzenia mobilne oraz gogle VR

Data publikacji: 2021-04-12

Liczba wyświetleń: 281