Praca w branży gier

Animator 2D

dla Prosoma w Wrocław, zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Prosoma to start-up z obszaru Digital Health budujący opartą o mechanizmy growe technologię dla pacjentów onkologicznych. Działamy od blisko 3 lat wdrażając nasze rozwiązania w Niemczech, Polsce i USA. Wspiera nas najlepszy na świecie zespół terapeutów; graficy, artyści i animatorzy, a także trzy fundusze inwestycyjne.

Tutaj trochę o projekcie: https://prosoma.com/

Poszukujemy character animatora / motion designera do 5 miesięcznego projektu na full-time.

Główne zadania:

  • animowanie postaci w dialogach (sylweta, lip sync)
  • animacja explainerów (animacja motion design)
  • wersjonowanie lip sync pod trzy wersje językowe

Wymagania:

  • doświadczenie w animacji 2D postaci, rigowanie
  • doświadczenie w After Effects, Character Animator, Duik
  • kreatywność i samodzielność

Oferujemy:
kilkumiesięczny projekt na dobrych warunkach ze startem od zaraz
bardzo satysfakcjonującą pracę nad unikatowym produktem, który naprawdę pomaga ludziom
możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w nowoczesnym biurze w samym centrum Wrocławia.

Prześlij nam swoją aplikację wraz z linkiem do portfolio na adres: marek@prosoma.com

Data publikacji: 2021-04-12

Liczba wyświetleń: 310