Praca w branży gier

Researcher

dla Platige Image w Warsaw/ Fort Mokotów

Praca stała Inne

Platige Image, studio produkcji, animacji, post-produkcji i efektów specjalnych, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO czy SONY oraz znanymi i lubianymi wydawcami gier wideo (Ubisoft, Activision etc.) poszukuje Researchera do działu produkcji zajmującego się tworzeniem CG oraz VFX. Oczekujemy od Ciebie ogromnej chęci poznania zagadnień związanych z produkcją i prowadzeniem zespołów artystycznych, a także elastyczności oraz pogody ducha w kontaktach z naszymi freelancerami. Jeżeli marzysz o szukaniu ludzi o rzadko spotykanych umiejętnościach, poznaniu procesów produkcyjnych od kuchni i chciałbyś/abyś po prostu pracować w super zespole, aplikuj!

ZADANIA DO REALIZACJI

  • Wyszukiwanie artystów – freelancerów zgodnie z wytycznymi projektowymi
  • Prowadzenie rozmów z wybranymi osobami, negocjacje stawek, przekazywanie briefu produkcyjnego.
  • Aktywne budowanie bazy najlepszych artystów - freelancerów.
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów w dziale.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

  • Min. 1 rok doświadczenia jako Researcher, Junior Recruiter lub doświadczenie w pracy w branży rozrywkowej (game dev, produkcja filmowa, post produkcja).
  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację wewnątrz studia oraz prowadzenie rozmów z zagranicznymi artystami.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, doskonała komunikacja oraz inicjatywa w działaniu.
  • Bardzo dobra organizacja i nastawienie na duże tempo pracy.
  • Duże zainteresowanie tematami CG/VFX, grami, produkcją filmową itp.
  • Chęć podjęcia pracy na długie lata i doskonalenia się w tej dziedzinie :).

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

  • Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu, dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.
  • Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).
  • Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.
  • Zielone tereny Fortu Mokotów pomagają nam w kreatywnym myśleniu (aktualnie pozostajemy w trybie pracy zdalnej).
  • O nasze zdrowie dba LuxMed (pakiet medyczny).
  • Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika serwujemy śniadanie.
  • Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.
  • A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

Data publikacji: 2021-04-14

Liczba wyświetleń: 419