Praca w branży gier

Scrum Master

dla Platige Image w Warsaw/ Fort Mokotów

Praca stała Zarządzanie

Platige Image poszukuje świetnie zorganizowanej osoby na stanowisko Scrum Master. Osoba ta będzie czuwać nad procesem tworzenia i utrzymywania narzędzi używanych do realizacji projektów animacyjnych w studio. Będzie wspierać komunikację między działową monitorując postępy prac i dbając o potrzeby naszych artystów. Jeżeli chcesz zdobyć nowy level w swoim doświadczeniu, to podejmij się questa w miejscu, gdzie najlepsze pomysły dzięki ludziom i technologii nabierają rozpędu i realnego kształtu!

ZADANIA DO REALIZACJI

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu programistów.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej w języku angielskim.
  • Rozliczenia w zakresie zrealizowanych przez zespół zadań.
  • Organizacja i prowadzenie codziennych spotkań wewnętrznych zespołu.
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących pracę zespołu.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu współpracy z zespołami technicznymi i metodyk pracy.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

  • Doświadczenie w pracy z zespołami technicznymi/programistycznymi i metodykę agile.
  • Dobra znajomość systemu Jira Software.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i procesowej.
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra samoorganizacja.
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B1.

DODATKOWO PUNKTOWANE

  • Wcześniejsze doświadczenie jako Scrum Master.
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach animacji lub gamedev.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

  • Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.
  • Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).
  • Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.
  • Pracujemy w trybie hybrydowym (na miejscu i zdalnie).
  • O nasze zdrowie dba Lux Med (pakiet medyczny).
  • Codziennie, na dobry początek dnia dla osób przebywających w biurze serwujemy śniadanie.
  • Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.
  • A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

Data publikacji: 2021-04-14

Liczba wyświetleń: 316