Praca w branży gier

Gameplay 3D animator

dla Plot Twist SA w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Wymagania:
• Doświadczenie w produkcji animacji gameplay potwierdzone próbkami prac - demoreel
• Kompletna znajomość i sprawne używanie pryncypiów animacji, umiejętność dostrzegania i tworzenia niuansów w ruchu, umiejętność wydobywania charakteru z postaci przez odpowiednie pozy
• Pasja do animacji, zaangażowanie w projekt i chęć doskonalenia swoich umiejętności
• Dobra znajomość Maya i Motionbuilder
• Znajomość technicznych aspektów tworzenia animacji gameplay
• Pasja do gier
• Dostosowanie się do pracy w środowisku agile w samo-organizujących się zespołach, dostarczamy incrementalnie (Scrum)

Zadania:
• Dostarczanie wysokiej jakości animacji key-frame dla wszystkich typów postaci, na potrzeby lokomocji i walki
• Współpraca z projektantami i programistami przy implementacji animacji do silnika gry
• Współpraca z grafikami i rigerami w procesie przygotowywania assetów animacyjnych
• Wprowadzanie uwag Lead Animator'a, w celu uzyskania odpowiedniej jakości, stylu i spójności animacji w grach

Dodatkowo mile widziane:

• Doświadczenie w animacji filmowej, w tym animacja ekspresji twarzy i lipsync
• Znajomość silników gier Unity
• Zamiłowania do innych dziedzin sztuki mających wpływ na animacje, wykształcenie plastyczne/filmowe to solidny plus

Oferujemy:
• Biuro w centrum Krakowa
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Pracę przy dużym projekcie w doświadczonym zespole
• Duży wpływ na ostateczny kształt projektu

Osoby chętne do podjęcia pracy na tym stanowisku będą proszone o wykonanie animacji testowej wedle otrzymanych wytycznych

W treści e-maila prosimy umieścić klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).”

Data publikacji: 2021-04-16

Liczba wyświetleń: 174