Praca w branży gier

Game Programmer UE4

dla Sylen Studio w Zdalnie

Praca stała Programowanie

SYLEN STUDIO S.A.

Niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem, na czele którego stoi Dariusz Mytych. Sylen Studio S.A. jest bezpośrednim kontynuatorem spółki E-Games sp. z o.o., której głównym projektem jest gra Dream of Gods, której wstępna produkcja rozpoczęła się już w 2017 roku.

Specjalizuje się w produkcji gier MOBA, RTS oraz action RPG. Jest pierwszym deweloperem gier na świecie planującym wdrożenie technologii hologramów w swoich produkcjach.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Opis stanowiska

Projektowanie, implementacja i utrzymywanie podsystemów gry
Współpraca z projektantami rozgrywki podczas tworzenia mechanik gry
Debugowanie i naprawianie błędów

Wymagania

Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnej pozycji
Duża praktyczna znajomość C++
Znajomość silnika UE4
Praktyczna wiedza w implementowaniu elementów rozgrywki od konceptu aż po wdrożenie
Doświadczenie w pracy na różnych platformach
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

10-15k PLN netto B2B/Umowa o dzieło
Success fee po ukończonym projekcie
Praca zdalna, a po uspokojeniu sytuacji epidemicznej praca stacjonarna w Warszawie lub nadal zdalna - jesteśmy otwarci na wszystkie opcje
Bardzo elastyczne godziny pracy (core hours 12-16)
Mały zespół - bardzo duży wpływ na produkcje
Dynamiczny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
Długofalową współpracę

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez SYLEN STUDIO SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Aleja Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 14A / 1, 31-514 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Data publikacji: 2021-04-16

Liczba wyświetleń: 258