Praca w branży gier

Level Designer

dla Iron VR w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Title

Stanowisko Level Designer

Szukamy Level Designera!
Iron VR to nowy gliwicki developer tworzący gry VR. Team jest w fazie dynamicznego rozwoju, więc zapewniamy duży wpływ na nasze projekty jak i rozwój. Jeżeli szukasz miejsca, w którym nie jesteś trybikiem, ale realnym współtwórcą produkcji - to stanowisko dla Ciebie.

Poszukujemy zarówno osoby z doświadczeniem, wyjadacza w level designie jak i człowieka, który cechuje się biegłą znajomością UE4, lecz nie miał okazji pracować w branży gier komputerowych.

Obecnie realizujemy dwa projekty VR: pierwszy Holy Chick! , escape room/sandbox w zabawnej stylistyce o wydostaniu się z obszaru owładniętego przez gigantyczne kurczaki.
drugi: Lust of Darkness VR - adaptacje gry o tym samym tytule pod technologię wirtualnej rzeczywistości - narracyjna gra erotyczna.

Obowiązki:

  • projektowanie level w silniku UE4
  • balansowanie rozgrywki i mechanik
  • game design

Wymagania:

  • znajomość Unreal Engine 4
  • pomysłowość i kreatywność
  • umiejętność realizowania tych kreatywnych pomysłów w silniku ;)
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • szeroka wiedza z zakresu gier
  • doświadczenie z VR
  • doświadczenie w branży gier komputerowych
  • znajomość systemu kontroli wersji (SVN)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
  • biuro w centrum Gliwic
  • czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • prace przy najnowszych technologiach VR i AR

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: contact@ironvr.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-04-16

Liczba wyświetleń: 274