Praca w branży gier

Community Manager / New Business Manager

dla Playstrict Sp. z o.o. w Rzeszów

Praca stała Inne

WPROWADZENIE

Jeśli Mama mówiła Ci “...aaa Ty byś tylko grał/a w te gry i nic nie robił/a”, to jest duża szansa, że szukamy właśnie Ciebie ;) Dodatkowo jednak zależy nam, abyś czuł/a się jak ryba w wodzie w Social Mediach i nie miał/a oporów z nawiązywaniem kontaktów i budowaniem relacji. Oferujemy Ci pracę w rozwijającym się startupie działającym w branży gamingowej wraz z doświadczonym zespołem. Będziesz pracował/a w małym, ale sprawnym zespole, w którym każdy ma wpływ na kierunek rozwoju firmy. Zależy nam, aby Twoja Klasa Postaci pozwalała Ci na samomotywację i samodzielny dobór questów, które chcesz realizować, niekoniecznie tylko tych sugerowanych przez przełożonych. Czekamy na Twoje CV i kilka słów o Tobie :)

OBOWIĄZKI

  • Budowanie społeczności wokół produktu, np. Discord, Twitch, etc.
  • Prowadzenia Social Mediów (planning, copywriting, publikacja)
  • Szeroko pojęty marketing
  • Nawiązywanie relacji z game devami i graczami
  • Odpisywanie na komentarze i maile graczy i game devów
  • Współpraca przy tworzeniu strategii promocyjnych
  • Analiza skuteczności działań promocyjnych przy pomocy dostępnych narzędzi

WYMAGANIA

  • Język angielski na wysokim poziomie
  • Zainteresowanie branżą gier i bycie aktywnym graczem
  • Łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów
  • Samodzielność, sprawna i efektywna organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w podejściu do komunikacji i promocji

DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość programów do zlecania zadań i prowadzenia projektów typu: Asana, JIRA, etc.
  • Aktywne prowadzenie własnych kanałów Social Media
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia płatnych kampanii w Social Media

OFERUJEMY

  • Pracę w rozwijającym się startupie, na który możesz mieć duży wpływ
  • Doświadczony biznesowo, marketingowo i technologicznie team, do którego dołączysz
  • Stabilne zaplecze finansowe i umowę o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie do Twojego doświadczenia i umiejętności

Do wiadomości dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Playstrict sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2021-04-26

Liczba wyświetleń: 312