Praca w branży gier

3D Character Artist

dla Big Cheese Studio w Łódź

Praca stała Grafika i animacja

CS

Cześć!

Poszukujemy artysty postaci, który będzie odpowiedzialny za wszystkie aspekty tworzenia postaci i współpracował z zespołem utalentowanych osób przy ciekawych projektach (praca stacjonarna w naszym studio w Łodzi).

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie modeli na podstawie dostarczonych Concept Art-ów czy też referencji
  • Tworzenie fotorealistycznych oraz stylizowanych modeli 3D (humanoidalne postacie oraz inne modele organiczne)
  • Wiedza na temat PBR workflow
  • Tworzenie oraz eksportowanie tekstur do silnika Unity
  • Znajomość zasad topologii
  • Tworzenie modeli low poly wraz z UV
  • Współpraca z animatorami i innymi artystami

Wymagania:

  • Biegła znajomość Zbrush lub Mudbox.
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli postaci/organicznych (modelowanie i teksturowanie).
  • Wiedza z zakresu anatomii ludzi i zwierząt.
  • Znajomość formy, struktury ubrań w zakresie modelowania i teksturowania.
  • Zrozumienie stylu wizualnego projektu
  • Podstawowa umiejętności związane z programem Substance painter
  • Od 1 do 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z silnikami gier.
  • Biegła znajomość jednego lub więcej programów do teksturowania (Quixel, Substance Painter)
  • Umiejętności w zakresie jednego lub więcej programów do modelowania 3D (3D Studio Max, Maya)
  • Znajomość pełnego procesu tworzenia modeli na potrzeby gier
  • Umiejętność modelowania Hard-Surface

Oferujemy:

  • Miejsce pracy, w którym zespół jest na pierwszym miejscu.
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Umowa B2B / o dzieło.
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)
  • Realny wpływ na finalny kształt powstających projektów.
  • Praca w grupie zaangażowanych pasjonatów.
  • Regularne towarzyskie mecze w gry multiplayer i biurowe turnieje (CS:GO, FIFA21, LoL i inne).

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij CV + portfolio i kilka słów o sobie
na: jobs@bigcheesestudio.com

Podczas aplikowania pamiętaj o umieszczeniu aktualnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Data publikacji: 2021-04-27

Liczba wyświetleń: 474