Praca w branży gier

Art Director

dla Ice Code Games w Warszawa / Praca Zdalna

Praca stała Grafika i animacja

Szukamy osoby na stanowisko Art Director, która zasili nasz zespół Ice Code Games i pomoże nam w pracach nad preprodukcją i produkcją niezapowiedzianego jeszcze tytułu.

O nas
Jesteśmy ambitnym, ciągle rozrastającym się studiem gier, działającym na rynku od 2017 roku. W tym momencie pracujemy nad naszym największym do tej pory projektem - niezapowiedzianą jeszcze grą, którą tworzymy wspólnie z Good Shepherd Entertainment, a dodatkowo właśnie rozpoczynamy proces preprodukcji naszego następnego tytułu, przy którym będziemy potrzebowali pomocy Art Directora.

Obowiązki:

  • współpraca z dyrektorem kreatywnym oraz liderami działów w celu stworzenia całościowej wizji projektu oraz wypracowania odpowiedniego stylu wizualnego wspierającego design gry,
  • proponowanie oraz dopilnowanie wdrożenia i spójności wizji artystycznej na wszystkich etapach produkcji - od koncepcji, przez pre-produkcję, produkcję, aż do premiery,
  • tworzenie dokumentacji artystycznej wizji projektu (mockupy, mood boardy, grafiki koncepcyjne, zbiory referencji itp.),
  • tworzenie kluczowych assetów pomagających w wyznaczeniu wizji artystycznej gry,
  • tworzenie dokumentacji wizualnej dla zespołu artystów (otoczenie, postaci, propy, oświetlenie oraz efekty specjalne),
  • prowadzenie zespołu artystów w kierunku dostarczenia spójnej wizji artystycznej projektu, przez feedback, coaching i finalne odbieranie wykonanej pracy,
  • współpraca z głównym designerem w zakresie wspierania designu i polepszenia jakości wizualnej projektu,
  • współpraca z zarządem firmy, zespołem marketingowym i PR w celu zapewnienia spójnego brandingu i najwyższej możliwej jakości materiałów marketingowych,
  • kierowanie procesem powstawania materiałów promocyjnych związanych z projektem (prezentacje, logo, art booki etc.)

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w roli Lead Artist lub Art Director,
  • minimum 5 lat doświadczenia w produkcji gier udokumentowane mocnym portfolio,
  • bardzo dobra znajomość jednego z programów graficznych według preferencji (Photoshop, Maya, Zbrush lub podobnych),
  • znajomość etapów procesu produkcji gier,
  • znajomość etapów procesu produkcji Artu (concept art, ui, modelowanie, rigging i animacja, oświetlenie, vfx),
  • umiejętności komunikacyjne (nie tylko w obrębie zespołu artystycznego),
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • znajomość Unity3D lub innego silnika 3D real-time, wraz z jego ograniczeniami technicznymi przy tworzeniu assetów do gier 3D,
  • znajomość trendów panujących na rynku gier komputerowych, jako plus - znajomość gier taktycznych/strategicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane wykształcenie artystyczne.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia - umowę w formie b2b, dzieło, zlecenie lub umowę o pracę, w zależności od Twoich preferencji,
  • biuro w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego), Rzeszowa lub możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy z core hours 11-16,
  • finansowanie uczestnictwa w imprezach branżowych (jako uczestnik lub prelegent),
  • kraftową kawę i świeże owoce w biurze.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres jobs@icecodegames.com W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: Imię i Nazwisko, nazwa stanowiska “Art Director”. Prosimy również o informację czy jesteś zainteresowany/a pracą w Warszawie czy zdalnie.

W CV prosimy o dodanie informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Ice Code Games Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2021-04-28

Liczba wyświetleń: 494