Praca w branży gier

Senior 3D Artist

dla Creepy Jar S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Creepy Jar, warszawskie studio zajmujące się produkcją gier premium indie poszukuje osoby na stanowisko Grafika 3D do projektu z gatunku Sci-Fi first-person base builder/survival symulator.

Obowiązki:

• Tworzenie modeli 3D high-poly
• Tworzenie modeli 3D low-poly
• Tworzenie tekstur do modeli w Substance Painter
• Tworzenie assetów i materiałów w UE4

Wymagania:

• Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu
• Zaawansowane posługiwanie się jednym z wiodących pakietów oprogramowania do tworzenia modeli w grach (3DS Max, Blender) oraz Substance Painter, Adobe PS, ZBrush.
• Zrozumienie procesu optymalizacji grafiki do gier
• Znajomość UE4

Oferujemy:

• Pakiet prywatnej opieki lekarskiej
• Kartę Benefit Multisport
• Bezpośrednią pracę w zespole doświadczonych twórców gier
• Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
• Pracę w niedużym zespole oraz realny wpływ na wygląd gry
• Pracę w siedzibie firmy ( online na czas pandemii )
• Przyjazną koleżeńską atmosferę

CV oraz portfolio prosimy wysyłać na adres: praca@creepyjar.com
Wskazanie godzin w których możemy oddzwonić ułatwi kontakt. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-04-28

Liczba wyświetleń: 267