Praca w branży gier

Senior Unity Developer/ Programista C#

dla Live Motion Games S.A. w Katowice

Praca stała Programowanie

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Katowicach, tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Obecnie tylko praca zdalna do czasu wygaszenia pandemii. Następnie praca w naszym nowym biurze zlokalizowanym w centrum Katowic (5 minut od rynku) z możliwością pracy zdalnej. Poszukujemy osób na stanowisko: "Senior Unity Developer / Programista C#"

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie gier komputerowych w środowisku Unity3D
  • Współpraca z designerami, grafikami i innymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Projektowanie oraz czuwanie nad architekturą tworzonego kodu
  • Dzielenie się z innymi swoją wiedzą

Wymagamy:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Unity oraz języka C#
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość wzorców projektowych i zasad, wpływających na jakość powstającego kodu
  • Dążenie do ciągłego rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Przynajmniej cztery lata doświadczenia komercyjnego w branży
  • Umiejętność optymalizacji kodu

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia UI za pomocą Unity Canvas.
  • Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)
  • Znajomość Hack'n'Plan

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. (6500-10000 netto)
  • Pracę w fajnym, ~30 osobowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży wpływ na tworzone gry.
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-14).
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT)

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z próbką kodu źródłowego na adres: work@livemotiongames.com , w tytule maila wpisując "Senior Unity Developer / Programista C# KATOWICE"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-04-29

Liczba wyświetleń: 197