Praca w branży gier

Grafik 3D [Foliage]

dla Live Motion Games S.A. w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Katowicach, tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Obecnie tylko praca zdalna do czasu wygaszenia pandemii. Następnie praca w naszym nowym biurze zlokalizowanym w centrum Katowic (5 minut od rynku) z możliwością częściowej pracy zdalnej. Poszukujemy osób na stanowisko: "Grafik 3D [Foliage]"

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zróżnicowanych modeli 3D - roślinność (od modelowania po teksturowanie) oraz ich implementacja w silniku gry
  • Współpraca z innymi designerami, grafikami oraz pozostałymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Optymalizacja tworzonych modeli

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości programów Blender oraz Substance Painter
  • Poczucia estetyki oraz dbałości o detale
  • Kreatywności
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w modelowaniu różnorodnych obiektów 3D
  • Umiejętność korzystania z programu zBrush
  • Znajomość środowiska Unity 3D lub Unreal Engine
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość Speedtree

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w fajnym, ~30 osobowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży wpływ na tworzone gry.
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-14).
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT)
  • Praca w modelu hybrydowym

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres: work@livemotiongames.com , w tytule maila wpisując "Grafik 3D [Foliage]"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-04-29

Liczba wyświetleń: 357