Praca w branży gier

UI Designer/ Grafik 2D Unity 3D

dla Marcin Dankoś w Praca zdalna

Zlecenie Grafika i animacja

W związku z rozwojem firmy poszukujemy UI Designera/2D grafika ze znajomością silnika Unity 3D.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Projektowanie i tworzenie interfejsu użytkownika gry
  • Dbanie o User Experience
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

Jakie są wymagania?

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku UI/UX Designer
  • Wyczucie estetyki
  • Znajomość silnika Unity 3D

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę przy ciekawym projekcie RTS!
  • Możliwa stała współpraca i awans na nowe stanowiska
  • Bardzo, bardzo elastyczne godziny pracy
  • Zdalna praca

W treści maila prosimy o zawarcie klauzuli z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Data publikacji: 2021-04-29

Liczba wyświetleń: 378