Praca w branży gier

QA Tester

dla Incuvo SA w Katowice

Praca stała Testowanie

Szukamy doświadczonych testerów, którzy chcą dołączyć do zgranego zespołu by razem tworzyć fantastyczne gry VR.

Nasze oczekiwania wobec nowych członków zespołu to:

• Doświadczenie jako tester gier
• Znajomość technik, metod i narzędzi służących do testowania gier
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Zamiłowanie i znajomość gier video
• Predyspozycje do wielogodzinnego przebywania w środowisku VR
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację
• Znajomość gier VR, jak również sprzętu służącego do grania w gry VR będzie dodatkowym atutem

Praca będzie polegała na:

• Manualnym testowaniu gier VR
• Odnajdywaniu i opisywaniu błędów
• Monitorowaniu poprawnego przepływu mechanik w grze
• Monitorowanie rynku gier VR
• Proaktywnym kontakcie z zespołem

Zależy nam, żeby praca nie była tylko obowiązkiem, dlatego oferujemy:

• Różnorodne formy zatrudnienia
• Doświadczenie zdobyte podczas współpracy ze światowymi liderami branży
• Realny wpływ na powstające gry
• Prywatną opiekę medyczną umożliwiającą korzystanie z usług w dowolnej placówce firmy medycznej bez względu na jej położenie
• Pracę w zgranej ekipie specjalistów
• Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Wynagrodzenie zależne od umiejętności - potrafimy docenić Twój wkład.

Jeżeli chcesz spędzić z nami najlepsze lata swojego życia, wyślij CV na adres e-mail: jobs@incuvo.com

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2021-04-30

Liczba wyświetleń: 602