Praca w branży gier

Senior UE4 Gameplay Programmer

dla DRAGO entertainment S.A. w Kraków

Praca stała Programowanie

OBOWIĄZKI

Prototypowanie mechanik i systemów gier, utrzymywanie spójności
kodu, tworzenie narzędzi dla desingerów oraz praca z designerami,
artystami i zespołem odpowiedzialnym za marketing w celu tworzenia
ciekawych i wciągających projektów.

WYMAGANIA

  • 3 lata doświadczenia w game developmencie i jeden wydany tytuł
  • Dobre znajomości class i hierarchi kodu w Unreal Engine 4
  • Znajomość systemów UE4: Actor Lifecycles i Event System
  • Znajmość blueprintów na poziomie umożliwiającym przeniesie ich funkcjonalności do kodu.
  • Komunikatywny angielski na potrzeby zespołu międzynarodowego
  • Umiejętność tworzenia kodu według ustalonych wytycznych i standardów programowania w UE4
  • Wiedza z zakresu kapsułkowania oraz abstrakcji danych
  • Dobra znajomość konceptów dziedziczenia oraz wielopostaciowości w UE4
  • Umiejętność pisania łatwego w utrzymaniu kodu

MILE WIDZIANE

  • Znajomość systemu AI i EQS
  • Umiejętność tworzenia kodu pod Networking oraz Multiplayer w UE4
  • Znajomość UMG oraz implementacji UI od strony kodu
  • Wiedza z zakresu architektury kodu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i obowiązkach
  • Wpływ na powstające projekty
  • Możliwości rozwoju

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację!

praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2021-05-06

Liczba wyświetleń: 136