Praca w branży gier

Game Designer ze znajomością Unity (Projekty VR)

dla 4Experience Sp. z o. o. w Bielsko-Biała / zdalnie

Praca stała Design

Cześć, w 4Experience szukamy Game Designera, który weźmie pod lupę nasze projekty VR.

Jesteśmy jednym z TOP developerów technologii VR/AR na świecie według Clutch Leaders Matrix. Jeśli interesują Cię szczegóły o firmie - zapraszam - zesrcolluj do sekcji "Więcej o nas". :)

Z naszej strony zapewniamy:

  • Kontrakt B2B (lub inną preferowaną przez Ciebie formę umowy) oraz współpracę o charakterze stałym
  • Elastyczny czas pracy i miejsce (możliwość 100% remote lub pracy w biurze w Bielsku-Białej)
  • System premiowy oparty o wynik finansowy firmy
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej (z Medical Assistance i zniżkami na usługi dentystyczne)
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne i dzielenie się wiedzą (btw. widziałeś/łaś nasz 4Experience College?)
  • Referral Program dla pracowników z bonusami finansowymi
  • Rabaty na zakup sprzętu VR

[A dodatkowo w biurze:]

  • Bezpłatny car&bike parking bezpośrednio przy biurze
  • Gwarantowana świetna atmosfera (badamy ją regularnie, mamy na to dowody i nie zawahamy się ich użyć :))
  • Przekąski i napoje
  • Chillout room z grami i ogólnodostępną biblioteczką firmową

Zadania:

  • Projektowanie systemów i mechanik rozgrywki
  • Balansowanie i integracja systemów rozgrywki
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Utrzymanie spójnej wizji gier i aplikacji
  • Prototypowanie rozwiązań w silniku Unity i narzędziach zewnętrznych
  • Współpraca z zespołami programistów i artystów oraz pozostałymi członkami zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość silnika Unity
  • Umiejętności z zakresu projektowania i tworzenia mechaniki, fabuły, gameplayu, leveli
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, a także umiejętność tworzenia dokumentacji gry w tym języku
  • Duża dbałość o detale oraz spójność elementów w ramach projektu
  • Wyobraźnia i kreatywność!
  • Skille miękkie takie jak komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Znajomość GIT
  • Wiedza z zakresu rynku i świata gier komputerowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku Game Designera przy ukończonej/wydanej grze
  • Znajomość podstawowych zasad UX
  • Zajawka VRem i nowymi technologiami

Prześlij CV (i opcjonalne portfolio) na adres jobs@4experience.co w tytule wpisując "Game Designer".
Dodatkowe pytania? Śmiało, napisz do mnie.
Pozdrawiam,
Ada 🤜 🤛

Więcej o nas:

Dostarczane przez nas projekty to aplikacje multimedialne oraz gry dla znanych marek z całego świata, a wciągu 6-ciu lat działalności ukończyliśmy ich ponad 150.
Zaczynaliśmy od 5 osób na pokładzie, aktualnie jest nas nieco ponad 40 i.. jeszcze nie zamierzamy na tym poprzestać.

Dla kogo pracujemy? Naszymi klientami są firmy z Ameryki Północnej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Europy zachodniej, a ich zadowolenie odzwierciedla przyznanie nam maxa - czyli 5 gwiazdek w serwisie Clutch.
Przy tym ogromną wagę przykładamy do zapewniania jak najlepszej atmosfery pracy i zgrania zespołu - opinie samych pracowników możesz zobaczyć tutaj.
Ah, i nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej - bogatym kulturalnie i krajobrazowo mieście na Podbeskidziu.

Prośba o wrzucenie poniższej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Widok 5, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była uwzględniana na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w CV dodatkową zgodę:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Widok 5, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

4Exp

Data publikacji: 2021-05-17

Liczba wyświetleń: 225