Praca w branży gier

Environment/Level Artist

dla Creepy Jar S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Creepy Jar, warszawskie studio zajmujące się produkcją gier premium indie poszukuje osoby na stanowisko Environment/Level Artist.

Na tym stanowisku będziesz pracować nad lokacjami za pomocą istniejących już assetów w silniku. Będziesz współpracować z naszym LD na potrzeby powstających aktywności w grze jak i upewniał się iż powstające lokalizacje spełniają założenia Designu. Będziesz pilnować optymalizacji i tworzyć spójny świat z resztą gry. Wraz z naszym Artystą 3D będziesz również tworzyć modele/tekstury potrzebne do wypełnienia świata gry.

Zakres obowiązków:

  • Praca nad lokacjami za pomocą istniejących assetów w silniku (meshowanie, layout, kompozycja, optymalizacja oraz wykorzystanie wewnętrznych narzędzi do pracy)
  • Tworzenie nowych assetów

Oczekujemy:

  • Znajomość modelowania w Maya, Max lub Blender, Zbrush i/lub odpowiednik
  • Znajomość teksturowania w Substance Painter, Designer, Adobe PS i/lub odpowiednik
  • Znajomość Unity 3D
  • Podstawowa znajomość Level Design
  • Umiejętność modelowania high/low poly, teksturowania, wypalania i dobra znajomość PBR (obiektów organicznych jak i hard surface)
  • Umiejętność tworzenia lokacji/opowiadania historii za pomocą gotowych assetów w silniku
  • Umiejętność optymalizacji assetów/lokacji do gier

Mile widziane:

  • Znajomość unreal engine 4
  • Umiejętność pracy z oświetleniem
  • Umiejętność tworzenia shaderów/materiałów
  • Praca z pakietem quixel
  • Umiejętność tworzenia FX

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
  • Czynny udział w rozwoju projektów
  • Programy motywacyjne dla pracowników

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na praca@creepyjar.com
W tytule prosimy wpisać “Praca Environment Artist’ wraz z portfolio zawierającym kilka lokacji i/lub zestawu modeli.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2021-05-17

Liczba wyświetleń: 351