Praca w branży gier

Generalista 3D / Grooming artist

dla Picture Wizards w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Obowiązki:

Modelowanie postaci, ubrań/zbroi, zwierząt
Tworzenienie futra w Yeti, po wcześniejszym przeszkoleniu u nas w firmie
Tworzenie assetów gotowych do produkcji, z poprawną topologią i wszystkmi teksturami
Praca z supervisorem i zespołem, wspólne wypracowywanie najlepszych rezultatów
Dostarczanie wysokiej jakości projektów w wyznaczonym terminie

Wymagania:

Dobra znajomość Maya
Dobra znajomość Substance Paintera
Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu
Mile widziane doświadczenie w Marvelous Designer
Mile widziana wiedza o tworzeniu shaderów
Motywacja do rozwoju i umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja własnej pracy
Umiejętność szukania nowych rozwiązań i rozwiązywania problemów produkcyjnych
Oferujemy:

Możliwośc bardzo szybkiego rozwoju
Szkolenia z zaawansowanych technik 3D (Yeti, symulacje, shading itd)
Praca w miłej atmosferze, bez nadgodzin
Praca przy projektach na światowym poziomie
Zarobki adekwatne do umiejętności

Szukamy zarówno juniorów jak i ludzi z większym doświadczeniem.

Data publikacji: 2021-05-18

Liczba wyświetleń: 417