Praca w branży gier

Business Manager / Strategy Manager

dla Carbon Studio w Gliwice lub zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Title

Poszukujemy kontaktowej, samodzielnej osoby, która pomoże nam rozszerzać kompetencje studia, współpracować z partnerami, wytyczać nowe ścieżki rozwoju a zarazem wspierać pracę zespołu marketingowego i developerskiego w celu usprawnienia ich działań.

Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z osobą która ma doświadczenie stricte marketingowe, lub/i w zarządzaniu zespołami. Liczy się dla nas aby kandydat miał już na swoim koncie doświadczenie w branży gier komputerowych.

Obowiązki:

  • Utrzymywanie istniejących i budowanie nowych relacji z wydawcami, właścicielami platform, inwestorami
  • Badania rynku VR
  • Przedłużenie żywotności naszego portfolio
  • Budowanie długoterminowej strategii studia
  • Doglądanie procesu wydania gier

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobra znajomość światowego rynku gier
  • Samodzielność, zorganizowany styl pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Miłość do gier, znajomość różnych platform i gatunków
  • Doświadczenia w branży gier komputerowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu
  • Znajomość rynku VR

Oferujemy:

  • Uczciwą pensję
  • Ważną rolę w wieloprojektowym, szybko rozwijającym się studiu o świetnej reputacji
  • Stabilna praca z elastycznymi godzinami pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Praca w komfortowym biurze w centrum Gliwic
  • ... lub zdalnie!

Carbon Studio istnieje od 2015 roku - powstało z entuzjazmu i miłości do technologii VR - w której z sukcesami tworzymy swoje gry różnych gatunków. Studio liczy obecnie 35 osób. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: wydaliśmy cztery tytuły pojawiając się na wszystkich możliwych platformach VR (w tym PS VR i Oculus Quest gdzie mamy już dwie gry). Rozwijamy swoje narzędzia dedykowane tej technologii jak i poszukujemy nowych rozwiązań gameplayowych w tej dynamiczne rozwijającej się branży.

W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards. Obecnie pracujemy nad grą w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. Tempestfall.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-06-07

Liczba wyświetleń: 270