Praca w branży gier

Senior QA Specialist (Project Eleanor)

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Testowanie

Zespół QA to jeden z filarów, na których stoi 11 bit studios. Żadna gra nie jest idealna, ale staramy się, aby nasze tytuły były tak blisko perfekcji, jak to tylko możliwe. Tylko wysoce wyspecjalizowany, pełen pasji zespół QA jest w stanie dostarczyć takie efekty i powiedzmy sobie szczerze: gdyby nie ta dzielna ekipa, żaden z naszych releasów nie poszedł by tak gładko, jak wszystkie do tej pory (tak, wiemy, nie dostaniemy tu bonusowych punktów za skromność). Przy coraz większej liczbie projektów, nad którymi pracujemy, dział QA również musi się rozbudowywać - i dlatego szukamy nowych specjalistów, którzy zasilą nasze szeregi.

Obowiązki:

  • Testy funkcjonalne na różnych platformach.
  • Wykrywanie i obsługa błędów od zaraportowania do naprawienia i weryfikacji.
  • Tworzenie checklist i dokumentacji w języku angielskim.
  • Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych.
  • Współpraca z pozostałymi zespołami (kod, design, art).
  • Ocena stanu technicznego gry.
  • Dostarczanie feedbacku na temat jakości produktu.

Wymagania:

  • Przynajmniej cztery lata doświadczenia w QA.
  • Doświadczenie pracy w wewnętrznym QA (w firmie tworzącej gry komputerowe).
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość procesu powstawania gier.
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji oraz raportowania błędów.
  • Umiejętność planowania testów i szacowania zapotrzebowania czasowego.
  • Doświadczenie w pracy na PC, Xbox oraz PlayStation.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z silników gier (np. Unity, Unreal).
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.
  • Doświadczenie w pracy nad grą w całym cyklu jej powstawania (od fazy prototypowej do post-launch support).

Oferujemy:

  • Pracę w naprawdę świetnym środowisku w nowym, fajnym biurze (jak już się uporamy z epidemią).
  • Udział w wartościowych projektach, w których jakość i przekaz są zawsze na pierwszym miejscu.
  • Szereg benefitów takich jak budżet szkoleniowy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport czy uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej na czas pandemii.
  • Systemy premiowe: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny).
  • Wyjazdy na eventy branżowe i imprezy integracyjne.

Data publikacji: 2021-05-28

Liczba wyświetleń: 364