Praca w branży gier

Office Manager (bez doświadczenia)

dla Code Horizon w Katowice

Praca stała Zarządzanie

Szukamy kandydatów na stanowisko Office Manager.

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział administracyjny swoimi umiejętnościami.

Projekty, które zrealizowaliśmy do tej pory to:

Miejsce pracy: Katowice (ścisłe Centrum, bardzo dobry dojazd komunikacją miejską)

Główne zadania:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kancelaryjno-biurowej oraz finansowo-księgowej,
  • sporządzanie dokumentacji prawnej i spraw pracowniczych,
  • kontrola przepływu informacji,
  • organizowanie i koordynowanie pracy w biurze.

Dodatkowe zadania:

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • współorganizacja wydarzeń i imprez firmowych,
  • ścisła współpraca z innymi działami i oddziałami firmy,
  • ogólne wsparcie kadry zarządzającej oraz pozostałych pracowników w kwestiach administracyjnych i w bieżących działaniach.

Nasze wymagania:

  • sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietów oprogramowania biurowego (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne), oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • komunikatywność, otwartość i odpowiedzialność,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu oraz chęć uczenia się nowych rzeczy,
  • rzetelność oraz dokładność,
  • umiejętność współpracy z innymi.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dobrą atmosferę,
  • prywatną opiekę medyczna.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie na adres jobs(at)codehorizon.pl:

  • CV,
  • listu motywacyjnego.

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2021-05-31

Liczba wyświetleń: 525