Praca w branży gier

Artysta Grafik 2D

dla Grey Shark Apps Sp. z o.o. w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Grey Shark Apps Sp. z o.o. to młody zespół z Warszawy. Poszukujemy do współpracy doświadczonych artystów grafików 2D.
Zadania:
• Zaproponowanie stylu graficznego gry,
• Tworzenie konceptów postaci, budynków, elementów otoczenia rozgrywki, UI,
• Produkcja docelowych elementów graficznych.
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość narzędzi graficznych,
• Bardzo dobra znajomość rynku gier mobilnych i panujących trendów,
• Umiejętność pracy w różnych stylach,
• Zmysł artystyczny i umiejętności zaproponowania swojego stylu,
• Pomysłowość i kreatywność.
Co proponujemy:
• Pracę na zlecenie przy konkretnym zakresie - umowa zlecenie/umowa o dzieło, faktura,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów przy projekcie.
Zgłoszenia wraz z portfolio (lub linkiem do portfolio) proszę kierować na maila: office@greysharkapps.com. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Pamiętaj o załączeniu w aplikacji treści oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grey Shark Apps Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Zostałem poinformowany, że zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Zapoznałem się z polityką prywatności https://greysharkapps.com/privacy_rekrutacja_pl

Data publikacji: 2021-06-03

Liczba wyświetleń: 965