Praca w branży gier

Projektant UI/UX

dla Whitemoon w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego projektanta UI/UX do pracy przy naszym projekcie MMORPG - Broken Ranks. Praca z każdego miejsca na świecie - zdalnie :) Jeśli masz wiedzę, umiejętności i jesteś pasjonatem gier - szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy wrocławskim studiem z 10 letnim doświadczeniem w gatunku MMORPG. Stanowimy zgrany, 30 osobowy zespół. Nasza gra – Broken Ranks - to MMORPG osadzone w świecie fantasy. Graficznie i gameplayowo przypomina klasyczne tytuły jak Baldur’s Gate, Diablo, HoM&M. Rzut izometryczny + walki turowe – podobnie jak HoM&M 5 i 6. Gra będzie dostępna na wielu platformach – iOS, Android, PC. Właśnie skończyliśmy drugą fazę testów Closed Beta:

Zadania:

  • analizowanie, identyfikowanie problemów i dopracowanie designu aktualnego UI/UX w grze,
  • wspomaganie prac nad przejrzystością i intuicyjnością projektowanych i istniejących rozwiązań,
  • zaprojektowanie interfejsu nowych funkcjonalności,
  • projektowanie i wykonanie ikon i elementów UI,
  • ścisła współpraca z zespołem designerów, grafików i programistów.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu UI/UX,
  • doskonała praktyczna znajomość programów graficznych 2D (np. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator),
  • najnowsze trendy w projektowaniu UI/UX masz w małym palcu,
  • gry to Twoja pasja,
  • w pracy zespołowej czujesz się doskonale.

Dodatkowym atutem będzie, jeśli:

  • masz doświadczenie w projektowaniu UI/UX do gier,
  • jesteś pasjonatem gatunku MMORPG,
  • masz doświadczenie w projektowaniu UI/UX do aplikacji i gier mobilnych.

Oferujemy :

  • luźne godziny pracy (core hours: 10:00 - 15:00),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • super atmosferę,
  • bez-crunchowy system pracy,
  • praca zdalna.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Masz pewność, że to TY jesteś człowiekiem od zadań specjalnych, który wzbogaci naszą grę swoją wiedzą i pomysłami? To zapraszamy!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na praca@whitemoon.pl (CV/portfolio).

Data publikacji: 2021-06-09

Liczba wyświetleń: 261