Praca w branży gier

UI Designer - Freelancer

dla DreamWay Games S.A. w praca zdalna

Zlecenie Design

Jesteśmy studiem gier PC, które pracuje w całości zdalnie (codziennie łączymy się z różnymi zakątkami Polski). Obecnie szukamy freelancera - projektanta UI (do gier PC) do pracy zadaniowej. Wysoko cenimy samodzielność, odpowiedzialność, zapał, umiejętność zarządzania swoją pracą, a przede wszystkim pasję :)

Zadania

  • projektowanie i wykonywanie UI do gier PC
  • przygotowywanie szkiców i propozycji UI na podstawie przedstawionych wymagań
  • dopracowywanie istniejących już interfejsów w grach
  • przygotowywanie pociętych grafik gotowych do wykorzystania w produkcji (Unity3D)
  • współpraca z grafikami i programistami

Wymagania minimalne

  • doświadczenie w tworzeniu UI do gier PC
  • doświadczenie w tworzeniu grafiki 2D
  • praca w Photoshopie i Illustratorze
  • rozumienie zasad i ergonomii dobrego interfejsu użytkownika
  • umiejętność poprawnego cięcia i nazywania grafik
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość Unity3D pod kątem odpowiedniego przygotowania i cięcia grafik do natywnych komponentów UI

Wymagane umiejętności miękkie

  • wyczucie estetyki oraz feelingu
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność i sumienność
  • proaktywność
  • gotowość do nauki

Oferujemy

  • pracę w całości zdalną
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie B2B
  • pracę nad ambitnymi i satysfakcjonującymi projektami

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij nam swoje portfolio poprzez formularz Skillshot.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DreamWay Games S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Data publikacji: 2021-06-10

Liczba wyświetleń: 435