Praca w branży gier

Producent

dla Carbon Studio w Gliwice lub zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Title

Producent

Poszukujemy kontaktowej osoby do zarządzania naszymi zespołami produkcyjnymi przy pracy nad grami VR. Zależy nam na znalezieniu osoby która ma na swoim koncie minimum jeden wydany projekt growy na tej pozycji.

Obowiązki:

  • Planowanie pracy dla zespołu developerów
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Dbanie by prace nad projektami szły sprawnie
  • Ścisła współpraca całym zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Background w jednej z gałęzi produkcji (Design/Grafika/Programowanie/etc.)
  • Znajomość systemu RedMine/JIRA/HacknPlan lub innego agile
  • Umiejętności managerskie i interpersonalne
  • Chęć współpracy i komunikacji z zespołem

Mile widziane:

  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Doświadczenie z tworzeniem gier na VR
  • Pasja do gier
  • Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)

Oferujemy:

  • Ważną rolę w wieloprojektowym, szybko rozwijającym się studiu o świetnej reputacji
  • Stabilną pracę z elastycznymi godzinami pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Gliwic
  • ... lub zdalnie!

Carbon Studio istnieje od 2015 roku - powstało z entuzjazmu do technologii VR - w której z sukcesami tworzymy swoje gry różnych gatunków. Studio liczy obecnie około 35 osób. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: wydaliśmy cztery tytuły pojawiając się na wszystkich możliwych platformach VR (w tym PlayStation VR oraz Oculus Quest gdzie mamy już dwa tytuły). Rozwijamy swoje narzędzia dedykowane tej technologii jak i poszukujemy nowych rozwiązań gameplayowych w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

W naszym portfolio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards. Obecnie pracujemy nad grą w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. Tempestfall.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-06-15

Liczba wyświetleń: 337