Praca w branży gier

Programmer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat z pasją tworzymy gry z gatunku HOPA i RPG. Mamy na koncie ponad 90 tytułów dostępnych na najpopularniejszych systemach i urządzeniach: PC, Mac, mobilkach (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10) i konsolach (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, Playstation 5, Nintendo Switch).

Po momencie ciszy wracamy do gry, aby zrobić kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P i aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące wysoką jakość wizualną z niebanalnym podejściem do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG, które skupia się na tworzeniu gier mobilnych F2P.

Programmer

Twoje codzienne zadania:

• praca w silniku Unity;
• pisanie i utrzymywanie dedykowanych shaderów na urządzenia mobilne (przy wsparciu zespołu doświadczonych programistów);
• praca w zespole inżynierów, artystów i designerów.

Zapraszamy Cię do aplikowania, jeśli:

• dobrze znasz silnik Unity;
• masz podstawowe doświadczenie w pracy w projektach z grafiką 3D;
• chcesz się rozwijać i specjalizować w programowaniu graficznym.

Benefity:

• Budujemy zespół złożony z zaangażowanych talentów. Zapewniamy pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B.
• Cenimy wolność i elastyczność, dlatego udostępniamy Ci program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport w całości finansowaną przez nas.
• Rozwój jest kluczem do sukcesu, dlatego możesz być pewny nielimitowanego budżetu na szkolenia.
• Dobre projekty powstają tylko w wyjątkowej atmosferze. Dbamy o nią, opierając się na trzech filarach: szacunku, zaufaniu i komunikacji. Jasno i bez zadęcia.
• Ostatni rok pokazał nam, że działając zdalnie, można tworzyć wyjątkowe projekty oraz że wszyscy czasem tęsknią za biurem. Dlatego oferujemy hybrydowy system pracy, w którym to Ty decydujesz, skąd pracujesz.
• Get things done. Wierzymy w zadaniowość, nie godziny. Dlatego promujemy elastyczne godziny pracy.
• Jeśli jesteś zmotoryzowany, przed naszym biurem zawsze znajdziesz miejsce na swój samochód, motocykl lub rower.

Data publikacji: 2021-07-13

Liczba wyświetleń: 419